Başkent Özel HONDA Servisi 7/24 Acil Yardım
0532-204 27 54

2000 YILINDAN BUGÜNE

"ANKARA'NIN İLK ÖZEL HONDA SERVİSİ"

BAŞKENT HONDA SERVİSİ; DENEYİMLİ KADROSU İLE ; KURULDUĞU 2000 YILINDAN BU YANA SATIŞ, SERVİS VE YEDEK PARÇA HİZMETİ VERMEKTEDİR.

 

YENİLİKÇİ, SONUÇ ODAKLI, DÜRÜST VE İLKELİ ÇALIŞMA ANLAYIŞINI BENİMSEYEREK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN SAĞLANABİLECEĞİNİ KANITLAMIŞTIR.

 

PARÇA TEDARİK SORUNUNUN YAŞATILMADIĞI, MÜŞTERİLERİN DAİMA GÜLER YÜZLÜ BİR EKİPLE KARŞILANDIĞI, "YOLDAKİ YARDIMCINIZ" SAYESİNDE HER GÜN 24 SAAT BOYUNCA ULAŞILABİLEN TEKNİK ELEMANLARI VE GÜÇLÜ TEKNİK DONANIMLI SERVİSİYLE BAŞKENT HONDA SERVİSİ, HER ZAMAN BİR GELİŞİM İÇİNDE OLUP MÜŞTERİLERİNİN GEREKSİNİMLERİ DOĞRULTUSUNDA DAİMA İLERİYE GİTMEKTEDİR

 

SERVİSİMİZDE ORİJİNAL YEDEK PARÇA KULLANILMAKTADIR

HONDANIZIN GÜVENLE YOLUNA DEVAM ETMESİ İÇİN, SERVİSİMİZDE ORİJİNAL HONDA YEDEK PARÇALARI KULLANILMAKTADIR. ARAÇ SAHİPLERİNİN TERCİH VE İSTEKLERİ DIŞINDA HİÇ BİR MALZEME KULLANILMAZ, BİLGİSİ DIŞINDA PARÇA DEĞİŞİMİ YAPILMAZ.

 

HONDANIZIN ÖMRÜNÜN UZUN OLMASI İÇİN, ARACINIZA UYGUN ÖZELLİKTE ENEOS MOTOR YAĞLARI VE ORİJİNAL HONDA YAĞLAYICILARI KULLANILIR. ÇÜNKÜ HER YAĞ HER MOTORDA KULLANILMAZ.

 

İLKELERİMİZ

GELİŞEN TEKNOLOJİ VE YENİLENEREK DEĞİŞEN İHTİYAÇLAR ÇERÇEVESİNDE; GELİŞMELERİ YAKINDAN TAKİP EDEREK, YENİLİKÇİ VE DİNAMİK BİR KURUM ANLAYIŞI İLE ÖZEL SERVİSÇİLİK ANLAYIŞINI EN İLERİ DÜZEYDE TEMSİL ETMEK.

 

BU HEDEFLER DOĞRULTUSUNDA; KALİTELİ HİZMET VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BAŞTA OLMAK ÜZERE, PERSONEL MOTİVASYONUNU DA ARTIRARAK VERİMLİLİĞİ SAĞLAMAK VE SÜRDÜRMEK.